مراسم Nintendo Indie World امروز برگزار می‌شود

اگرچه زمان زیادی از برگزاری آخرین قسمت از مراسم Nintendo Direct می‌گذرد ولی به نظر می‌رسد شرکت نینتندو در حال حاضر بر روی دیگر مراسم‌های خود تمرکز کرده است. براساس اخبار منتشر شده، قسمت جدید مراسم Nintendo Indie World امروز برگزار خواهد شد.

4656456 - مراسم Nintendo Indie World امروز برگزار می‌شود

شرکت نینتندو دیروز به سراغ حساب رسمی توییتر خود رفت و اعلام کرد که مراسم Nintendo Indie World در تاریخ 25 آذر ماه سال جاری (15 دسامبر سال 2020 میلادی) در ساعت 20 و 30 دقیقه به وقت تهران (9 صبح به وقت اقیانوسیه) برگزار خواهد شد. براساس اطلاعات منتشر شده، در این مراسم که 15 دقیقه به طول خواهد انجامید، اطلاعاتی از عناوین مستقل معرفی شده و بازی‌های مستقل جدید در نظر گرفته شده برای کنسول نینتندو سوییچ، منتشر خواهد شد.

در حال حاضر بزرگ‌ترین بازی مستقل معرفی شده برای کنسول نینتندو سوییچ که بسیاری از کاربران نیز بی‌صبرانه منتظر آن هستند، بازی Hollow Knight: Silksong است. اگرچه تیم سازنده اطلاعات مختصری از این بازی را پیش از این در اختیار کاربران قرار داده بود ولی مراسم امروز می‌تواند فرصتی مناسب برای ارائه‌ی جزییات بیشتر به هواداران باشد. اعلام تاریخ دقیق انتشار این بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ بیش از پیش می‌تواند هواداران را هیجان‌زده کند.

منبع : گیم فا

 

Check Also

نقدها و نمرات بازی Shady Part of Me منتشر شد

تنها دو روز از عرضه‌ی بازی Shady Part of Me بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی …